http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg
Victoria&Adrian PhotographyVšetko o nás

Jesenné fotenie s Didou G.

Publikované 13.11.2014 v 12:32 v kategórii Fotenia, prečítané: 391x

Dida je dievča, ktoré už dlhé roky poznám. Vždy bola pekným dievčaťom či dievčatkom aj keď bola menšia, avšak teraz keď sa už pomaly stáva dospelou dámou je jednoznačné, že tá krása ju počas rokov neopustila.

Jednoducho vhodný objekt na fotografovanie, má pekné črty tváre, čistú pleť, postavu hodnú modelky, dlhé nohy no čo iné by modelka potrebovala. Sme radi, že nás práve Dida oslovila s tým, že by chcela nejaké pekné jesenné fotky. 

Ešte pred fotením sme sa dohadovali nad nejakou tou tematikou chystaného fotenia, kedy sme sa vlastne obidve zhodli v tom, že by si mala obliecť niečo veľmi dievčenské a moderné.

V deň fotenia nám našťastie počasie hralo do kariet, keďže bolo krásne slnečno. Keď som Didu uvidela v krásnom silno ružovom jesennom kabáte s nápadnými pančuškami vedela som, že toto fotenie zle dopadnúť nemôže.

Fotenie prebiehalo vo veľmi kamarátskom duchu, ako ináč predsa keď sa poznám tých pár rokov. Fotilo sa mi s ňou rovnako výborne ako s Dušankou, keďže obidve sú ako ,,PROFESIONÁLKY´´ - jednoducho vedia ako sa treba správať pred kamerou.


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg