http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg
Victoria&Adrian PhotographyVšetko o nás

Letné fotenie vo vode

Publikované 26.11.2015 v 20:25 v kategórii Fotenia, prečítané: 322x

                                            Letné fotenie

Toto fotenie patrí medzi jedno s tých najúspešnejších fotení tohto leta. Samozrejme ako ste už iste s fotiek spozorovali našou modelkou na týchto fotkách je Dida. Či už veríte alebo nie toto fotenie plánované vôbec nebolo.

Jedného klasicky nechutne horúceho dňa sme sa rozhodli s kamarátkami rozhodli že zbehneme k vode. Máme totižto za našou dedinou bane a mysleli sme si že by bolo dobré si tam aspoň kúsok schladiť.

 Popravde bol to úžasný nápad a samozrejme som neskutočne rada že som si v ten deň zo sebou zobrala aj fotoaparát v prípade že by bolo čo fotiť .

Zo začiatku to nič moc nebolo, žiadne krásne scenérie prípadne zvieratka a iné. Avšak keď Dida vyliezala vonka s vody skríkla som a vravím stoj idem pre fotoaparát. Ona sa v tej chvíli cítila asi ako škôlke kde sme hrávali známu hru vidlička, lyžička nôž avšak keď som spravila prvé zábery a ukázala som jej ako keby vybuchla bomba radosti. 

Samozrejme následne sa rozbehla aj moja časť mozgu zvaná kreativita .... a aj vďaka tomu vzniklo niekoľko podľa môjho skromného názoru výborných a leto vystihujúcich fotiek . 

Som rada že aj Dida je s nimi spokojná a rada že som mohla toľko pekných letných chvíľ stráviť s mojou kamarátkou.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg