http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg
Victoria&Adrian PhotographyVšetko o nás

SIAF 2015 - Letecké dni

Publikované 26.11.2015 v 18:20 v kategórii Akcie, prečítané: 125x

                Medzinárodné letecké dni - SIAF - Slovak International Air Fest 2015 

 V tomto článku nájdete niekoľko fotiek z veľkej celoslovenskej akcie, ktorá má už niekoľko ročnú tradíciu. Podľa názvu ste už určite viacerý uhádli že sa jedná o Medzinárodne letecké dni SIAF, ktoré sa už niekoľký rok za sebou konajú na leteckej základni v Sliači. 
Ako je to tiež zvykom každý rok akciu organizátori plánujú prevažne na koniec leta - august a aj tento krát túto tradíciu dodržali a letecké dni sa konali 29. - 30. augusta. 
Samozrejme že tento ročník nebol náš prvý ročník tohto podujatia, užili sme si ho už spolu s týmto ročníkom po tretí krát. Počas každého ročníka sa snažia organizátori slovenským fanušíkom letectva prilákať zahraničné skvosty. 
Na letecký dňoch okrem slovenských vzdušných síl nechýbali ani švajčiarske, švédske, rakúske, poľské, nemecké, české, francúzke, belgické ale aj talianské vzdušné sily v zastúpení veľmi známej skupiny FRECCE TRICOLORI, ktorý spravili obrovskú šou.
Našu krajinu reprezentovali veľmi známy Očovskí Bačovia z ich bezmotorovými tátošmi :) 
Dúfame že sa Vám naše fotky páčia a že vás aj prípadne inšpirovali aby ste v nasledujúcom roku 2016 možno aj vy navštívili toto úžasné podujatie na ktorom sa nudiť určite nebudete. 

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg