http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg
Victoria&Adrian PhotographyVšetko o nás

Tattoo Fest Fiľakovo 2015

Publikované 19.07.2015 v 11:59 v kategórii Fotenia, prečítané: 205x

                                                Tattoo Fest Fiľakovo 2015 

Dňa 27.06.2015 sobotu sme boli účastníkmi veľmi zaujímavej akcie. Jednalo sa konkrétne o druhý ročník TATTOO FEST Fiľakovo.

Konkrétne sa jednalo o medzinárodný tetovací festival , ktorého sa zúčastnilo okolo 40 tatérov nielen zo Slovenska, Maďarska ale i Poľska , Rakuska, Anglicka a Čiech.

My sme sa podobnej akcie ešte nikdy nezúčastnili , takže sme boli veľmi nadšení a tešili sme sa že uvidíme toľko tetovaní na jednom mieste.

Prvý dojem z akcie však nebol, najlepší. Celá akcia bola zorganizovaná v miestnej telocvični čo dosť kazilo dojem, keďže prvé čo ste videli boli drevené obklady stien , či polystyrénové kusy, ktoré delili jedného tatéra od druhého. Okrem iného ľudia ktorých tetovali museli cele hodiny sedieť na starých školských laviciach.

Podľa nášho názoru sa na výzore miestnosti mohlo popracovať oveľa lepšie. Hlavne aj kvôli pohodliu tatérov ale aj tetovaných . Aj keď sa si veľa ľudí tieto nedostatky všimlo, určite nikomu z návštevníkom nepokazil dojem z neuveriteľných prác , ktoré tam všetky tie tetovacie salóny prezentovali.

Nálada na tejto akcii bola priam úžasná aj vďaka úžasným potetovaním ľudom, či už mužom alebo ženám, ktoré mnohým ľudom ukázali že v dnešnej dobe už tetovanie nieje žiadne tabu.

Toto podujatie nebolo však len o vystavovaní prác jednotlivých tatérov ale každý z nich na mieste tetoval jednu či dve osoby za celý deň a následne tými tetovaniami súťažili o najlepšie tetovanie.

Tetovania boli rozdelené do kategórií : čierno biele , farebné, abstrakt, old a new school a malé tetovanie.


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?http://victoriadrianphoto.infoblog.sk/data/11.jpg